.

.

2-6Y Детска Облека за Девојки На Шарени Врвот и Здолниште Пролет Одговараат на корејски Стил Децата Облека Поставува Бебе Дете Сет

2-6Y Детска Облека за Девојки На Шарени Врвот и Здолниште Пролет Одговараат на корејски Стил Децата Облека Поставува Бебе Дете

DEN 620.00
DEN 849.60
-27 %
Количина на стоки


Боја на фотографии
Материјал Памук
Возраст 2-6 години

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Грб
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SBKWXC
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
девојка се облекуваат
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
R

Тие исто така купуваат со овој производ