.

.

SYROKAN Жените медиум влијание Целосна Покриеност Моделирани Купот на Жица за Слободни Спортски Градник

SYROKAN Жените медиум влијание Целосна Покриеност Моделирани Купот на Жица за Слободни Спортски Градник

DEN 506.00
DEN 767.52
-34 %
Количина на стоки


Најпродаван
торба
SYROKAN Жените медиум влијание Целосна Покриеност Моделирани Купот на Жица за Слободни Спортски Градник Опис Целосна покриеност,лиен првенство insert,мазен изглед и цврста поддршка
Моден пред се погледне,racer назад
Влага-wicking,дише,со високи перформанси спорт ткаенини
Широк,поместена,прилагодлив ремени за оптимално одговара
Овој спортски градник има racer назад со прилагодливи ремени и целосна покриеност поместена чаши.
Со меки и удобни допир,оваа поддршка спортски градник е идеален за носење додека вежбате.
Детали за производот Бренд SYROKAN Материјал 80% Polyamide,20% Elastane Малопродажната Цена $45 Превозот Детали Проценува на Превозот На Пратката Услуга Нивоа Стандард на Превозот со Следење на Купувачот за Заштита на Целосна Наплата ако не ја добиете вашата цел Политика на Враќање може да се врати во рок од 15 дена од денот на испорака.

Чаша Големина:
B, C, D, ДД, E
Бендови Големина:
32, 34, 36, 38, 40
Бренд Име:
SYROKAN
спортски тип:
работи
Функција:
Анти-пот
Затворање Тип:
Назад Затворање
Материјал:
80% Polyamide,20% Elastane
Број На Модел На:
a180
Стил:
Спортски градник
Материјал:
80% Polyamide,20% Elastane
Состојба:
Нов со ознаки
R

Тие исто така купуваат со овој производ