.

.

Ретро Кинески цврсто дрво pendant светлина јадење соба дневна соба светилки и фенери во Хотел Клуб pendant светилки ZA1128726

Ретро Кинески цврсто дрво pendant светлина јадење соба дневна соба светилки и фенери во Хотел Клуб pendant светилки ZA1128726

DEN 12864.00
Количина на стоки


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : ДРВО+ПВЦ
[Извор на светлина] : e27(не Содржи извор на светлина)
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D60 CM,70 CM

Големина:
D60CM, D70CM
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,други спални соби
Осветлување Област:
15-30square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
PVC,Дрво
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Дрво
Техника:
Врежани
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
0123
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
R

Тие исто така купуваат со овој производ