.

.

еден пар зелена боја круг 4mm слатководни бисер бели tassle кука обетки 60mm трговија на големо и монистра FPPJ

еден пар зелена боја круг 4mm слатководни бисер бели tassle кука обетки 60mm трговија на големо и монистра FPPJ

DEN 1824.00
Количина на стоки


материјал : зелена жад и бела слатководни бисер
облик : тркалезна
боја : зелена
должина : 40-60mm(ако сте треба други должина ,ве молиме контактирајте ме )
големина : 4mm

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Ахат
Метал Печат:
9k
Certificate Type:
GIC
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FPPJ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Мулти-тон Злато
R

Тие исто така купуваат со овој производ