.

.

Телефон USB мини USB УВ лепак лекување led светилка УВ ламба плоча чип IC BGA поправка

Телефон USB мини USB УВ лепак лекување led светилка УВ ламба плоча чип IC BGA поправка

DEN 487.00
DEN 748.80
-35 %
Количина на стоки


Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
vusum
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Материјал:
Легура
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
Ултравиолетови Сијалици
Е dimmable:
No
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Примена:
Трпезарија
Моќ Толеранција:
5%
Број На Модел На:
УВ лекување на светилка
R

Тие исто така купуваат со овој производ