.

.

рс-0027 Coors Light ОТВОРИ LED Неонски Коло Знаци 25cm/ 10 Инчен - Бар Знак со RGB Мулти-Боја Безжичен Далечински Управувач Функција

рс-0027 Coors Light ОТВОРИ LED Неонски Коло Знаци 25cm/ 10 Инчен - Бар Знак со RGB Мулти-Боја Безжичен Далечински Управувач Функција

DEN 959.52
Количина на стоки


Еден сосема нов Круг led неонски знак, не се користи
LED ПРО Светлосни Знаци
Расте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!
Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа!
Приближна големина : Алуминиумска рамка во 25cm/ 10 инч во дијаметар. Врежан со најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки) . Не користите ласерско гравирање метод кој само обезбедува 2 D површина ефект.
Обезбеди ** НАС plug да USA & CA ** велика БРИТАНИЈА plug на велика БРИТАНИЈА ** О plug да Австралија ** ЕУ plug на ЕУ и други земји.
Осветлување : Опремени со највисок квалитет и заштеда на енергија LED светла, соодветна за земји со напон од 110v да 240v , светлата можат да траат со 100,000 часа.
3 бои за да изберете од, или сина , Црвена , зелена , ние исто така, обезбеди multicolor знак со р emote контрола на користење 3v CR2025 Батерија (не се вклучуваат за поштенски ограничување), 20 Статични Бои, 19 Динамички Режими, 256-Одделение PWM, Брзо се Прилагодува, Осветленост Прилагодливи, Тип на Картичка Далечински управувач, Ултра Тенок Дизајн, Демо Режим, Auto Save Функција
Објектот Спецификите на Производителот : LED ПРО Бренд : LED ПРО Круг Знак Вкупната Големина : 25cm/ 10 инчен Материјал : Транспарентна Акрилик Напон : 12v да 240v Wattage : 3-5w Извор на Енергија : Corded-Електричен Приклучок : US/ велика БРИТАНИЈА/ AU/ ЕУ plug Извор на Светлина : LED Светло Животен Век : 100,000 часа Место да се Користи : Внатрешна Само Испорака Тежина : 0.5 kg - 1 кг ве Молиме да ја плати веднаш по купување. По добивањето на вашиот расчисти исплата, ние ќе ви испратиме објект со авион пошта преку поштата од Кина. Нормално превозот време во САД, АУ, велика БРИТАНИЈА е околу 14-21 дена. Превозот време за други земји може да се земе 4-8 недели. Испративме на парцела од еколошки пакување, од нашето искуство во минатото, неисправни стапка е помалку од 0.1%. Ако примите оштетени објектот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред било лошо повратни информации, ние ќе го организира замена на дел за вас. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Авторските права на LED ПРО. Сите права се задржани.

боја:
Црвена, Зелена, Сина, Мулти
Големина:
Round 25cm Diameter
Стил:
Модерна
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
рс-0027
Обликот:
Круг
Бренд Име:
innisign
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ