.

.

Слонова коска чипка чевли жена рачно изработени прилагодено плус големина лизга на рамно стапало слонова коска чипка свадба чевли женска булчински дама партија ч?

Слонова коска чипка чевли жена рачно изработени прилагодено плус големина лизга на рамно стапало слонова коска чипка свадба чевли

DEN 1435.00
DEN 2208.00
-35 %
Количина на стоки

Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.5=235mm ( гола нога должина )
US7. Повратни информации 1.Поради безбедносни причини ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.5=240mm ( гола нога должина )
US8. Превозот Време за Бесплатен превозот ќе биде испорачуван aliexpress стандард за испорака метод EMS/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена ,но EMS/DHL/UPS/ТНТ/Федекс ќе треба да плати littie превозот цена. Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот бизнис. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние ги реши на најдобар начин. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;. Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна shippin да повеќето земји П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број,
и можете да видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Политика на враќање кога не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати во рок од 7 дена за целосно враќање на средствата.Можете да ги преземе нашата фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно; 2. Регионот Превозот Агент Обработка&Испорака САД/Канада Кина Пост 10-25 работни дена Повеќето Европска земја Кина Пост 10-25 работни дена Југоисточна европа и Кина Пост 10-25 работни дена Блискиот Исток Кина Пост 10-20 работни дена Австралија/Нов Зеланд Кина Пост 10-20 работни дена Азија Земја Кина Пост 10-18 работни дена Африка Земјата Кина Пост 10-30 работни дена Јужна Америка, Кина Пост 10-30 работни дена Како да се откажат превозот 1. Ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога ќе цел; 4.5=255mm ( гола нога должина )
US10=260mm ( гола нога должина )
US10. Напишете детали во коментар кога ќе се направи цел; 3. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : За чевли најчесто имаат кутија за чевли пакет! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на домашната страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.5=265mm ( гола нога должина )
Оваа страница ги прикажува рамно стапало свадба чевли :
Плаќање прифаќаме само Зачувам . Ве молиме имајте предвид дека превозот цена е неповратни. Ние брод надвор предмети според вашето барање, пакетот патеката број и песна веб-сајт се обезбедени; 5.5=245mm ( гола нога должина )
US9=250mm ( гола нога должина )
US9.Модерен, стабилна, таписерии

Подготвен во парк
Брза испорака
Рамно стапало
Стандардна големина на табелата :
Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница само
-
Ве молиме мерка гола нога должина и изберете големина од гола нога должина
Обувка - Гола нога должина
US4=220mm ( гола нога должина )
US5=225mm ( гола нога должина )
US6=230mm ( гола нога должина )
US6.

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
PU
Бренд Име:
APRUUK
Моден Елемент:
Цвет
Затворање Тип:
Лизга-На
Станови Тип:
Основни
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
PU
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Свадба
R

Тие исто така купуваат со овој производ