.

.

Камерон Кинеско Висок Квалитет 850mAh Батеријата Б.К.-B-20 за BBK i368, i388, i389

Камерон Кинеско Висок Квалитет 850mAh Батеријата Б.К.-B-20 за BBK i368, i388, i389

DEN 616.00
DEN 648.00
-5 %
Количина на стоки


Компатибилен модел :
За BBK i368, i388, i389
Дел No.15 Пот
Димензија : 43. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката.-B-20
Спецификации :
Напон : 3. Бидејќи ние се фабрички продаваат директно и, исто така, има неколку вистински продавници во Кина, сите предмети aresold од многу брзо.Не предизвикувајте краток спој со батеријата.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Можете да ги користите Baixt Надворешни Батеријата да се направи вашиот мобилен телефон батеријата да трае подолго.pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.7 V
Капацитет : 850m Ah/3.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.30 mm
Камерон кинеско модел Бр. Крзно од различни серии може да предизвика и благо боја разлики
3.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1. Ви благодариме.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и така натаму. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) со Шведска пост/Кина пост, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. Чувајте ја батеријата помеѓу 5%-95%. Ве молиме престане да полнење кога батеријата е 100% се наплаќа.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Случаен краток спој може да се случи кога метален објект како што е монета клип,или пенкало предизвика директно поврзување на позитивниот(+) и негативниот(-) крај на батеријата краток спој на краевите може да ја оштети батеријата на објектот што е поврзан.
На купувачот :
ДОБРЕДОЈДЕ !!!
Pls слободно контактирајте со продавачот на интернет за да се потврди дали имаат инвентар.
* Објектите се добро спакувани со opp вреќа и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи.Префрлете се на вибрации надвор и да го намали тонот на ѕвонење и паузирањето на екранот.Да се избегне изложување на високи температури 140°F/60°C.Избегнувајте overcharge и со текот на испуштање.
Ако сакате да купите серија на стоки, pls контактирајте со нас за да се добие цената на големо или ФОБ цена.

Бренд Име:
Камерон Кинеско
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE,ДСП
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
0-1300mAh
Број На Модел На:
Б.К.-B-20
R

Тие исто така купуваат со овој производ