.

.

OkeyTech 2 Копчето Нова Замена Далечински Автомобил Копче Школка Фоб Случај За Nissan MICRA Xtrail QASHQAI JUKE ВОЈВОДАТА НАВАРА Бесплатен Превозот

OkeyTech 2 Копчето Нова Замена Далечински Автомобил Копче Школка Фоб Случај За Nissan MICRA Xtrail QASHQAI JUKE ВОЈВОДАТА НАВАРА

DEN 362.00
DEN 381.60
-5 %
Количина на стоки

Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ.Okey Tech 2 Копчето Нова Замена Далечински Автомобил Копче Школка Фоб Случај За Nissan MICRA Xtrail QASHQAI JUKE ВОЈВОДАТА НАВАРА Бесплатен Превозот Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За Nissan Тежина : 35g/еез Копчиња : 2 Копчиња Сечилото : Неисечени Сечилото Материјал : ABS+Метал Transponder Чип : Не Бренд Лого/Налепница : Нема(Aliexpress забранета да се продаде со лого!)

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.- Ако сакате да трговија на големо за голема количина, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.- Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот. Не електронски internals. Ако навистина имаат тешкотии во плаќаат, pls контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.- Една година гаранција. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. Примена : за Nissan MICRA Xtrail QASHQAI JUKE ВОЈВОДАТА НАВАРА Информации :
1. Клучни случај и за повикување на ножот само.- Ние можеме да брод на сите ширум светот.- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови. 1*Копчето Школка
1.- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и телефонски број се точни.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.- Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.- Вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.- Објектот ќе бидат испратени во рок од 3 дена по приемот на плаќање.

Број на Копчиња:
2 Копчиња
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
Nissan-KS36
Производителот Дел Број:
Далечински Автомобил Копче Случај за Nissan Копче
Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
Автомобил Копче Случај Школка за Nissan Копче
R/C Функција:
без
Материјал Тип:
ABS пластика и Метал
Бренд Име:
OkeyTech
Состојба:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Автомобил Копче Случај За Nissan Копче
боја:
Црна
Големина:
Original Car Key Case Size
Копчиња:
2 Копчиња
сечилото:
Неисечени сечилото
Тип:
Замена Автомобил Копче Случај За Nissan MICRA Xtrail QASHQAI JUKE ВОЈВОДАТА NAV
Функција:
Далечински Автомобил Копче Случај За Nissan MICRA Xtrail QASHQAI JUKE ВОЈВОДАТА НАВАРА
Тежина:
35g/pcs
Пакет:
Меур торба
превозот време:
1-3 дена
R

Тие исто така купуваат со овој производ