.

.

Замена на Проектор Крушка Светилка 78-6969-9994-1 за DX70i

Замена на Проектор Крушка Светилка 78-6969-9994-1 за DX70i

DEN 1855.00
DEN 2016.00
-8 %
Количина на стоки


Вие сте купување проектор крушка светилка 78-6969-9994-1 , 120 Дена Гаранција
Модел : 78-6969-9994-1 Светилка Тип : Компатибилни проектор гола сијалица, го Оценувате Моќност : 300 W Делови за : DX70i Живот Време : 2000hours Пакување : 1 парче / кутија
Нашите Светилки биле добро примени од страна на клиентите.
1. Обично светилки ќе бидат испратени до вас во 3 работни дена по приемот на плаќање.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефонски број и адреса е валидна
3. Русија :
DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ не се достапни за Русија.
Примачот име и презиме е потребно, вклучува првиот името + средно име + презиме.
4. На Бразил :
Ве молиме љубезно кажете ни ја вашата CPF Бр. Ако изберете DHL, FEDEX, UPS-от и ТНТ.
1. 180 дена гаранција од датумот на купување.
2. Ако постои проблем, или ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви покаже како да го испратите вашиот лцд проектор светилка назад
за нас, враќање поштарина треба да бидат платени од страна на купувачи.
3. Замена светилки ќе бидат испратени до вас по враќа објект примени, тестиран и потврден да бидат функционира, обично тоа треба цела
Од 24 до 48 часа.
Ако постои било прашање на над проектор светилка 78-6969-9994-1, ве молиме
се чувствуваат слободни да контакт.

Број На Модел На:
78-6969-9994-1
SKU:
78-6969-9994-1
База Тип:
p-вип
Употреба:
бизнис образование дома
Гаранција:
120 дена
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Траење на живот:
2000hrs
Одговара за:
DX70i
поврзани моќ:
300W
Напон:
110-220v
оригиналниот:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ