.

.

AOTEMAN 5 Бои Tassel Капка Обетки Кристал Изјава Обетки За Жените, Етничките Накит трговија на Големо

AOTEMAN 5 Бои Tassel Капка Обетки Кристал Изјава Обетки За Жените, Етничките Накит трговија на Големо

DEN 134.00
DEN 168.00
-20 %
Количина на стоки


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
AOTEMAN
Број На Модел На:
50089
боја:
Розова,Црвена,Сина,Црна,Сива
одговараат за:
Девојка , Девојка , Дами , Пријатели , Сестра
Големина:
12.5cm*3.5cm
Тежина:
30g
Повод:
Забава , Роденден , во трговскиот Центар ,Свадба
R

Тие исто така купуваат со овој производ