.

.

iiniim Жените Возрасни Полиестер Круг Вратот Долги Ракави, Професионални Балетски Фустани за Танцување Лабава Одговара Литургиски Фалат Танц Облечи

iiniim Жените Возрасни Полиестер Круг Вратот Долги Ракави, Професионални Балетски Фустани за Танцување Лабава Одговара Литургиски

DEN 940.00
DEN 1402.56
-33 %
Количина на стоки


Сет Вклучуваат : 1 Pc на Жените Танц Облечи
Состојба : Нова со ознака
Материјал : Полиестер+Spandex
Боја : Multicolor(како слики show)
Фустан Должина : Должина Чај
Карактеристики :
Жените возрасни литургиски фалат танц фустан, лабава одговара дизајн.
Долги ракави, скромни круг деколте и наредени bodice, се повлече на затворање.
Едноставен класичен изглед, мека и мазна ткаенина која се протега и се движи со вас кога танцување.
Суштински се облекуваат за секоја пофалба, литургиски, се поклони, лирски, mime, духовна танц гардероба.
Ве молиме погледнете ги нашите големина табелата подолу пред купување, рака или со машина перат.
Големина : S-XXL (ве МОЛИМЕ проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина)
Големина на Табела : предложениот возраст и висина е само за вашиот референца. Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина. (Мерења прикажани во големината на табелата се однесуваат на објектот мерења, не тело) Ознака Бр. Возрасни се Препорачува Големина Биста Половината Ракав Должина Вкупна Должина S S 28.0"/72cm 22.5"/57cm 22.0"/55cm 50.0"/125cm M M 29.5"/75см 24.0"/60см 22.0"/56cm 50.0"/126cm L L 31.0"/78cm 25.0"/63cm 22.5"/57cm 51.0"/128cm XL XL 33.0"/83cm 27.0"/68cm 23.0"/58cm 51.0"/129cm XXL XXL 35.0"/88cm 29.0"/73cm 23.0"/59cm 52.0"/130cm
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Бренд Име:
iiniim
Број На Модел На:
10043381
Материјал:
Spandex,Полиестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ