.

.

Дома декор семејство керамички зајакот кабинет дневна соба и спална соба декорација cermatic работи Зајакот Татко, Мајка и Дете Зајаци

Дома декор семејство керамички зајакот кабинет дневна соба и спална соба декорација cermatic работи Зајакот Татко, Мајка и Дете

DEN 456.00
Количина на стоки


Дома декор едно семејство керамички зајакот ТВ кабинет дневна соба и спална соба декорација cermatic работи Зајакот
Материјал : мет керамички
Големина : L, length28.5cm, висока 15cm, ширина 6.5 см
М, должина 20.5 см, висок 10.5 см,ширина 5.5 cm
S, должина 11cm , висока 6.3 см, ширина од 3,5 см
9

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Медитеранот
Бренд Име:
hipickmi
Тема:
Животните
Декоративна шема:
Kitty
површна занает:
Мет
Материјал видови:
порцелански
материјал квалитет:
Керамички Whiteware
Големина:
L,M,S
Правење метод:
Полу прирачник и полу механички
Моделирање:
Апстракт
Стил:
едноставен и модерен
Нишало виси форма:
Декорација
Технологија:
Мет
R

Тие исто така купуваат со овој производ