.

.

6A DMC 14 сечење аспекти камен hot fix златна боја, големина ss6 ss10 ss16 ss20 ss30 ,Кореја dmc кристал hot fix бесплатен превозот

6A DMC 14 сечење аспекти камен hot fix златна боја, големина ss6 ss10 ss16 ss20 ss30 ,Кореја dmc кристал hot fix бесплатен превозот

DEN 716.00
DEN 842.40
-15 %
Количина на стоки


6 A DMC 14 сечење аспекти камен hot fix златна боја, големина ss6 ss10 ss16 ss20 ss30 ,Кореја dmc кристал hot fix бесплатен превозот
бренд : ЈП strass
Материјал : кристално
Употреба : облека , капа ,чевли и облека
Превозот : продавачот за испорака метод
Превозот време : 20-90 дена
Предности : многу shinning
лепилото е многу силна
се користи во Minddle Исток на оецд и така натаму
1 бруто =144 парчиња
Answer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежни
JPSTRASS Кристал боја шема :
Кристал апликација

Големина:
ss6 1440pcs, ss10 1440pcs, ss16 1440pcs, ss20 1440pcs, ss30 288pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
JPSTRASS
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
SS16
боја:
Рудник за злато
Материјал:
Кристално
главниот пазар :
Европ и Северно-Американски земји
квалитетот одделение:
ВРВОТ НА
сечење на лицето:
14
пакет количини :
1440
Име:
JPSTRASS
Техника:
Топло-Fix
Големина:
ss20 5mm
Употреба:
Т-маица
R

Тие исто така купуваат со овој производ