.

.

2x Бронза Плоштадот Кујната Кабинет Копчиња Антички Мебел Хардвер Кабинет се Справува Гроздобер Фиока Шкафот Плакарот Повлекува Haporigin

2x Бронза Плоштадот Кујната Кабинет Копчиња Антички Мебел Хардвер Кабинет се Справува Гроздобер Фиока Шкафот Плакарот Повлекува

DEN 431.52
Количина на стоки


Цената е за 2 парчиња
Тип : Медитерански Стил Кабинет Рачка
Материјал : Zince Легура
Боја : Бронзени
Карактеристики : Примерок и Евро-Стил Кабинет Рачки.

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
HDGDHP214
Бренд Име:
Haporigin
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Тип:
Бронза Антички Кабинет Копчиња
Материјал:
Цинк Легура
боја:
бронза
Дупка проред:
Една Дупка
Античкиот Кабинет Фиока Вади:
Yes
гроздобер фиока копчиња:
Yes
Кујната Кабинет Фиока Копчиња:
Yes
Мебел Кабинет Рачки:
Yes
Cupborad Повлекува:
Yes
спалната соба на мебел копчиња:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ