.

.

10x Wama SR1130 SR1130SW 389/390 Сребро Оксид 1.55 V Батерија Меркур Слободни Висок Квалитет на Копчето Мобилен Види Батерии

10x Wama SR1130 SR1130SW 389/390 Сребро Оксид 1.55 V Батерија Меркур Слободни Висок Квалитет на Копчето Мобилен Види Батерии

DEN 100.00
DEN 138.72
-28 %
Количина на стоки


10x Wama SR1130 SR1130 SW 389/390 Сребро Оксид 1.55 V Батерија Меркур Слободни Висок Квалитет на Копчето Мобилен Види Батерии
1.55 V СР оксид сребро копчето клетки се со висок квалитет со висока сребро, 30% висок квалитет сребро,донесува Јапонија high-tech да се произведуваат со цел да бидете сигурни дека секое парче на клетка има следниве
Предности : висок капацитет, долго чување и употреба на животот, и така натаму.
Цел : да се Види, калкулатор, електрични играчки, играта и други електрични производи.
Answer : ___________________________ Note : Pls белешки правилна насока од "+" страна и "-" страна се во употреба, не го стави во оган & расклопување.
Гаранција : 1 година гаранција за квалитет.
Квалитетот Сертификација : нашата оксид сребро батеријата SGS сертификација, тоа не Хг и нема Cd на батеријата, па тоа може да се користи во целиот свет.
Пакетот вклучува :
10 парчиња на SR1130 сребро оксид копчето батерии.(1 pack)
Повратните информации
1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Превозот
1. Руски пријатели ве молиме да го пополните примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата.
2. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да pa y повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС . Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби.
3. Сите батерија предмети се експлозивни предмети, превозот метод може да се промени кога пратката беше предаден, некои од пратката се превезува по железница или со авион, може да има доцнење во транзит, ве молиме контактирајте со нас откако пратката е во задоцнување.
За Нас
За било какви прашања и барање, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Фабриката екранот

Номиналниот Капацитет:
82mAh
is_customized:
Yes
Тип На Батерија:
Сребро Оксид
Бренд Име:
WAMA
Големина:
11.5*2.95mm
Номиналниот Напон:
1.55 V
Број На Модел На:
SR1130
Број На Модел На:
SR1130SW SR1130 389/390 SR54
ohm:
7.5 К
Испуштање на Времето (часот):
320 часа
Исклучување Напон:
1.2 V
Тежина:
1.2g
забелешка:
погоден за high-end види и други електронски уреди
R

Тие исто така купуваат со овој производ