.

.

JanDeNing Автомобил Светла за Магла За 2009 2010 Toyota RAV4 Јасно Пред Магла Светилка Покрие Скриј го Замени Собранието комплет црна (за еден Пар)

JanDeNing Автомобил Светла за Магла За 2009 2010 Toyota RAV4 Јасно Пред Магла Светилка Покрие Скриј го Замени Собранието комплет

DEN 6912.00
Количина на стоки


Автомобил Светла за Магла Напред Магла Светилка Светлина За TOYOTA RAV4 2009 2010 Собранието комплет (за еден Пар)
Компатибилен автомобили : За TOYOTA RAV4 2009 2010
Различни региони може да имаат различни верзии, модели компатибилност табела за референтни цели!
Plz потврдете го вашиот автомобил е кочница reflectors е иста форма со обликот на нашите производи.
Ако не може да се потврди, ве молиме да ги доставите слика на вашиот автомобил за нас, ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се провери и потврди ова работи се вклопува твое пред да го купат.
Ако не можете да го инсталирате, ве молиме да добиете професионален одржување на вработените, да ви помогне да инсталирате
Опис на производот како што е подолу
Сијалицата : H11-12 V 55 W
Авто Магла Светилка за TOYOTA RAV4 2009 2010
Брзо и лесно монтирање, без какви било измени
Кварц халоген светилки обезбедуваат одлично осветлување
Не-корозивен домување и високо влијание леќа
Високи перформанси за anto редизајн фанови
Објектот Специфики :
Состојба : 100% сосема нов
Позиција : Пред Лево И Право Страна
-Направени од високо квалитетни материјали. Вклучуваат жици, реле, switch.
- Брзо и лесно монтирање(метал).
ДОДАТОЦИ
- 2 × МАГЛА
- 1 × КАБЛИ
- 1 × ПРЕФРЛАТЕ
- 1 × ТОРБА НА ЗАВРТКА
Инсталирајте Инструкции(Не вклучуваат)
Инсталирајте Совети :
1 : Инсталација е јасна, се држи на гром или за директно
2 : Инсталација бара да се извади завртки, специјални алатки не се потребни
3 : Инсталација бара некои заеднички алатки,но инсталацијата не е само гром на директно
4 : Инсталација бара некое знаење за делови за автомобили, жица конекција или мотор
5 : Со цел да се инсталира право и работи правилно, професионална инсталација е потребно

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
JanDeNing
RAV4-Година:
2009,2010
Тојота Модел:
RAV4
Објектот Тежина:
2kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
R

Тие исто така купуваат со овој производ