.

.

Druckkopf QY6-0073 глава за печатење ЗА CANON iP3600 iP3680 MP540 MP560 MP568 MP620 860

Druckkopf QY6-0073 глава за печатење ЗА CANON iP3600 iP3680 MP540 MP560 MP568 MP620 860

DEN 1535.52
Количина на стоки

Испорака детали
ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО
1. i SSCX оттогаш стекна со репутација за квалитет и стручност во електронска и Канцеларијата на производот/услугата ., Ltd прво се појавува како специјалист во Електронска & Канцеларија на производи и Услуги во 2005 година. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. К/SHENZHEN) Co. АКО НАРАЧАТЕ НЕКОЈ ОБЈЕКТ, ТОА ПОКАЖУВА ДЕКА ИМА СОГЛАСУВААТ СО ОВАА ТОЧКА. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши.Int'l Пост Воздухопловната :
Фиксен надомест за Превозот и Ракувањето, вклучувајќи пакување, складирање, дистрибуција, цел ракување и обработка на трошоци. Тоа е лесен и безбеден и можете да плаќаат со кредитни картички, дебитни картички, банкарски трансфери и aliexpress сметка салда. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. ЗАТОА ШТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЛИСТА НА ОБЈЕКТОТ ШТО ВРЕДНОСТ Е ПОВЕЌЕ ОД EUR20, ПА НАШИОТ ОБЈЕКТ ЦЕНА Е EUR19.
Однос на продажбата на УСЛОВИТЕ НА ПРОДАЖБАТА
Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Ве молиме да ни даде висока стапка на превозот бесплатно, па нашата работа може да се продолжи.
i SSCX е вашиот сигурен Електронски & Канцеларија Производ и Услуга партнер. Плаќање Испорака детали за Условите на продажбата За нас Контакт со нас Плаќање МЕТОДИ за ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме aliexpress САМО.
Уплатата треба да се изврши во рок од 14 дена од освојувањето на првиот објект.ТОА Е МНОГУ МОЖНО, ИМАМЕ 10 ГОДИНИ ИСКУСТВО ВО ПЕЧАТАЧ ПОЛИЊА, И ЗНАЕМЕ ДЕКА ОВА ЧЕСТО СЕ СЛУЧУВА. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Во последните десет години, i SSCX е проширување и диверзификација на капацитетот и способноста.
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми/прашања/проблеми. Сериозни понудувачи само ве молиме. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО РАЗБИРАЊЕ.
Не плаќаат победниците ќе бидат пријавени на e Bay. Ве молиме ни e-mail со какви било прашања може да имате текот на трансакцијата. РЕДОВНО, ТОА ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО 8~18 РАБОТНИ ДЕНА.
Ние сме користење на E-ПАКЕТ КИНА ПОСТ и ХОНГКОНГ ПОСТ INT'L се РЕГИСТРИРАТЕ ВОЗДУХОПЛОВНАТА да се во светот. Повеќето од procuts се превозот бесплатно земја превозот испорака дена
Сад E-Пакет Кина Пост 6~10 дена wroking
Велика Британија E-ЕКСПРЕС ХОНГ КОНГ Пост 6~12 wroking дена
Австралија , Канада, руската E-ЕКСПРЕС ХОНГКОНГ Пост 6~12 wroking дена
Кореја,Нов Зеланд, Франција, Германија, Норвешка,Виетнам E-Експрес ХОНГКОНГ ХОНГКОНГ 6~12 wroking дена
Јапонија,Тајван,ЕУ другите ХОНГКОНГ Пост int'l се регистрирате воздухопловната 6~18 wroking дена
Бразил,Јужна Америка ХОНГКОНГ Пост int'l се регистрирате воздухопловната 14~28 дена wroking
други земји ХОНГКОНГ Пост int'l се регистрирате воздухопловната 8~18 wroking дена
Ве молиме да се разбере превозот бесплатно опфаќа многу други трошоци покрај реалните превозот на трошоците, како и акции надоместоци, човечки ресурси, aliexpress такси, ebay конечна вредност такси, листата трошоци, осигурување, материјал за пакување, такси, ракување надоместоци и др.

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ