.

.

Керамички Монистра Шарм Хривнија За Жени Гроздобер Сребрена Боја Цвет Нараквици Мушка Tassel Приврзоци Мода Накит Хривнија Подарок

Керамички Монистра Шарм Хривнија За Жени Гроздобер Сребрена Боја Цвет Нараквици Мушка Tassel Приврзоци Мода Накит Хривнија Подарок

DEN 81.00
DEN 146.40
-45 %
Количина на стоки


Керамички Монистра Шарм Хривнија За Жени Гроздобер Сребрена Боја Цвет Нараквици Мушка Tassel Приврзоци Мода Накит Хривнија Подарок
1 Piece

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Затворач Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
1629
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Декорација
боја:
Пинк
Пол:
Жена Девојка Дами Унисекс Мажи, Момчиња, Девојки, Љубовници
Подарок за:
Мајка Девојка Сопруга Пријатели Сестри
Стил:
Класичен Трендовски Гроздобер Романтичен
Occassion:
Партија, Свадба, Роденден, Годишнина
R

Тие исто така купуваат со овој производ