.

.

50pcs/многу HLD/К-209 голема црна пластика круг топката кабелот за заклучување ви дава опција да изберете 2-дупка пролет тапа 7.5 mm bungee шок кабелот бесплатен превозот

50pcs/многу HLD/К-209 голема црна пластика круг топката кабелот за заклучување ви дава опција да изберете 2-дупка пролет тапа

DEN 383.52
Количина на стоки


Опис :
50pcs/многу HLD/К-209 црна пластика круг топката кабелот за заклучување ви дава опција да изберете пластични пролет стопери за 7.5 mm bungee шок кабелот бесплатен превозот

Големина:
15*37mm
Материјал:
Пластични
Затка Тип:
Кабелот За Заклучување
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
HLD/К-209
Функција:
пластични затки
Тип На Производ:
затка
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ