.

.

Цевка големина 10мм x 1/8 PT нишка од не ' Рѓосувачки Челик Компресирани L-форма Машки Пневматски Push-во Лактот Фитинг

Цевка големина 10мм x 1/8 PT нишка од не ' Рѓосувачки Челик Компресирани L-форма Машки Пневматски Push-во Лактот Фитинг

DEN 6047.52
Количина на стоки


Нерѓосувачки Челик Компресирани L-форма Машки Пневматски Push-во Лактот Фитинг

Бродови Од:
Кина
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
MPLS10-01
Бренд Име:
PUREMIX
Тип:
машки лактот
Цевка големина:
10мм
тема големина:
1/8
R

Тие исто така купуваат со овој производ