.

.

Witblue Нови За 7 AOC U705 Таблета екран на допир екран на допир панел Digitizer Стакло замена на Сензор

Witblue Нови За 7 AOC U705 Таблета екран на допир екран на допир панел Digitizer Стакло замена на Сензор

DEN 586.08
Количина на стоки


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Постојат различни екран на допир панел верзија за некои модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабелот е скриени во слика ,и некои нови екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор. но, оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби.ако не можете да ги прифатат овие, ве молиме да не купи.

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За aoc у 705 AOC U705 екран осетлив на допир
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
R

Тие исто така купуваат со овој производ