.

.

жените pullover џемпер основните трикотажа девојка секојдневен облека поврзана џемпери врвот блуза о вратот корејски мода дама облека еластичен

жените pullover џемпер основните трикотажа девојка секојдневен облека поврзана џемпери врвот блуза о вратот корејски мода дама

DEN 1084.00
DEN 1290.24
-16 %
Количина на стоки


Answer : ___________________________ NOTE :

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
Врвот
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Други
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
OLONIYA
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
R

Тие исто така купуваат со овој производ