.

.

Женска Фигура Цртање Платно Уметност Печати Модерен Минималистички Ѕид Слика , Голи Скица Платно Сликарство Скандинавските Постер На Ѕид Уметност

Женска Фигура Цртање Платно Уметност Печати Модерен Минималистички Ѕид Слика , Голи Скица Платно Сликарство Скандинавските Постер

DEN 185.00
DEN 246.24
-25 %
Количина на стоки


Нашите типографија отпечатоци и Уметност отпечатоци на Aliexpress функција инспиративни и мотивациони цитати, Скандинавските дизајн
ѕид уметност и убава апстрактната уметност отпечатоци. Совршен за дома декор , канцеларија или работа простор.
ЗАБЕЛЕШКА
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
.. Секој печатење се проверува пред превозот. Рамка и сите други предмети кои НЕ се вклучени во оваа набавка, само печати е вклучен.
.. Бојата на екранот може да биде малку се разликуваат од страна на мониторот
.. Некои отпечатоци ќе имаат 1-2cm бела граница за кадрирање
ЕФЕКТ НА ЕКРАНОТ
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
Галерија на квалитетот на ликовната уметност печати на светли бели, парична казна поли-памук мешавина, мат платно со користење на најновата генерација Epson архивирање на мастила.
Скандинавските Женска Фигура Цртање платно сликарство ѕид слики за дома соба декорација
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои сопствени цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.Овој пакет може да го одложи во некои важни фестивал (на пример : во Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден ) Или природни катастрофи (на пример вулканска експлозија, густа магла и така натаму), ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита време
ПАКЕТ ДЕТАЛИ
‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾
Ние ги користиме супер тешко цевка пакет да се заштити вашиот парцела безбедно и звук
ПРОФЕСИОНАЛНИ

Големина (Инчен):
А5 15x21 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, A3 30x42 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 42x60 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
6P53
Бренд Име:
dulike
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Голи
Техника:
Спреј Сликарство
Цел:
Скандинавските Голи Скица Ѕид Слика Уметност Сликарство
Техника:
Графички илустрација уметност Дигитално Печатење
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство и Постер
боја:
Монохроматски Црно и Бело
уметноста категорија:
Внатрешен Дизајн Модерно и Минималистички
Простор апликации:
Дневната Соба / Спалната Соба
Тема:
Модерен Минималистички Женска Фигура Цртање Платно Уметност Отпечатоци
Обликот:
правоаголник
R

Тие исто така купуваат со овој производ