.

.

CT1-63 40A 2P 2NO Din железнички Домаќинство AC Контактор Стартер

CT1-63 40A 2P 2NO Din железнички Домаќинство AC Контактор Стартер

DEN 479.52
Количина на стоки


CT1-63 40 A 2 P 220 V/230 V 50/60 HZ Din железнички Домаќинство AC Контактор Стартер
Информации За Исплата
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ само.
За царинските прогласи
Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух пошта од
стандардно 7 долари,
Ако одлучите да испратите express (DHL , Fed Ex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење).
Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас.
Превозот Информации
1. Време На Испорака :
Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или, DHL, FEDEX, ТНТ.. Кина препорачана Пошта Пост или Хонг Конг Регистрирани Пост Воздух Mail, повеќето Земја ќе пристигне парцела во 15-35 работни дена.Кина истите да се изречни или DHL, FEDEX, ТНТ повеќето Земја ќе пристигне парцела во 4-8 работни дена.EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
4. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од плаќањето добивате прочистени. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Логистика информации само останува во Кина, логистика информации, може да не бидат прикажани во земјата на дестинација. Ве молиме изберете логистика внимателно.
Повратни информации
Сите позитивни повратните информации се ценат.
Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации. Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот.
Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress порака
Имаат голем ден!

Електрична Енергија Тип:
AC
Број на Пол:
2
Број На Модел На:
CT1-63
is_customized:
Yes
Фаза:
-
Главната Коло Оценка Напон:
-
Главната Коло Оценка Тековната:
-
R

Тие исто така купуваат со овој производ