.

.

Жените Плава Секси Арапскиот Принцезата Карневал Носии Партија Доброто Арапскиот Cosplay Фенси Облека со Широк-нога Панталони

Жените Плава Секси Арапскиот Принцезата Карневал Носии Партија Доброто Арапскиот Cosplay Фенси Облека со Широк-нога Панталони

DEN 1212.00
DEN 1345.92
-10 %
Количина на стоки

Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.Welc ome На Нашата Продавница
Зошто Да Го Одберете Нашата Продавница? 1) Алис Костими Продавница е aliexpress онлајн продавница која обезбедува најдобри производи и услуги на сите клиенти.Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад и да ги споделите со нас на следење на број. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .Ве молиме да се разбере!!! Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете информации да ни кажете, ние ќе во најкус можен рок да ви одговори! Големина Референца : Топло совети : големината е дозволено 1-3cm грешки Поради различни светлосни ефекти, слики може да биде малку надвор боја. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. 2) Исклучителен квалитет! Фабрика Цена! 3) Добредојдовте големо, дистрибутери, препродавачи и агент барање!!! 4) Сите производи се произведени директно од нашата фабрика и 100% слики се реални мерки. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот со информации за Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 15-25 работни дена. Уживајте Во Купување На Стоки Од Мојата Продавница!
. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
CC824
Бренд Име:
QLQ
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Headband, Врвот, Панталони, Neckpiece
Знаци:
Арапска Принцеза
Тема:
Арапска Принцеза
Пол:
Женски
Големина:
One size
Вклучуваат:
Headband, Врвот, Панталони, Neckpiece
Материјал:
100%полиестер
боја:
како фото
испорака:
3 дена
Предност:
фабриката директно
Направи кориснички :
Да, MOQ е 300 поставува
Регионот на Производство:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ