.

.

Промоција 925 Sterling Silver Бела Кубни Циркони Син Оган Опал обетки мода накит за жените E023

Промоција 925 Sterling Silver Бела Кубни Циркони Син Оган Опал обетки мода накит за жените E023

DEN 323.00
DEN 393.60
-18 %
Количина на стоки


Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 4*10мм Главниот Сина Боја Тежина 2.81 Грама (Топаз & Сребрена) Earring Должина 12 мм*23mm Количина 1 пар Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
garilina
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E023
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Гем Тип:
Човекот Направени Опал
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Предмет:
октомври-birthstones
R

Тие исто така купуваат со овој производ