.

.

Оригиналниот Дизајн Jade Lotus Seedpod Pendant Сребро 925 Накит Природни Gem Камен Ѓердан Pendant рачно изработени чисто Глеѓ Растенијата SP40

Оригиналниот Дизајн Jade Lotus Seedpod Pendant Сребро 925 Накит Природни Gem Камен Ѓердан Pendant рачно изработени чисто Глеѓ

DEN 1353.00
DEN 2255.52
-40 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Сертификат Број:
Стандард
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Certificate Type:
GDTC
Главниот Камен:
Jade
Стил:
Тренди
Бренд Име:
magicodes
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
40
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Pendant Големина:
27mm*15mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ