.

.

Жените Фустан од Чипка Ткаенини Мека Eyelash Плетење Црна Чипка И Исклучување Бела Најлон Daisy Цвет Целосна Ширина 150CM*300CM

Жените Фустан од Чипка Ткаенини Мека Eyelash Плетење Црна Чипка И Исклучување Бела Најлон Daisy Цвет Целосна Ширина 150CM*300CM

DEN 759.00
DEN 892.80
-15 %
Количина на стоки


Ние бевме почна Aliexpress на 26 Април 2017, и можете да најдете на нашиот производ е со висок квалитет (што може да се провери од страна на нашите) .
Едноставно контактирајте не и дозволете ни да знам што производот што го барате, и ние ќе го тргнеме тоа за вас.
5 Ѕвезди за вас : ако ви се допаѓа и сакате да се купи други quanti парти, оставете порака ве молам. Функција : 1. Материјал : 100% најлон. 2. Чувствувам : Мека и удобна. 3. Боја : Бела и Црна. 4. Големина : прибл 150cm. 5. Одлично за свадба, облека, секаде каде што сакате. 6. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект.

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Плетени
Ширина:
150cm
Број На Модел На:
zb29
R

Тие исто така купуваат со овој производ