.

.

5pcs Црна Компатибилни, Мастило Кертриџ BCI15 BCI-15 BCI 15 За Canon i70 i80 SELPHY DS700 DS810 PIXMA iP90 mini220 Принтер ink

5pcs Црна Компатибилни, Мастило Кертриџ BCI15 BCI-15 BCI 15 За Canon i70 i80 SELPHY DS700 DS810 PIXMA iP90 mini220 Принтер ink

DEN 447.00
DEN 552.00
-19 %
Количина на стоки


Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме според моделот на оригиналниот мастило кертриџ за купување (претходно користениот патрон модел) , не директно според печатач модел,бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Ако имате какви било сомнежи, ве молиме контактирајте со нас за совет во времето.Ви благодариме!
5pcs Црна Компатибилни, Мастило Кертриџ BCI15 BCI16 BCI-15 BCI-16 BCI15 16 За Canon i70 i80 SELPHY DS700 DS810 PIXMA i P90 mini220 Печатач
Компатибилен со мастило кертриџ За canon BCI15 BCI16 модели :
За Canon BCI-15 BCI-16 За Canon BCI-15/16 За Canon BCI15 BCI16
компатибилен за канон принтер модели : За Canon i70/i80 SELPHY DS700/DS810 PIXMA i P90 mini220 Печатач
Пакет вклучувајќи:(5 Black=5pieces)
5x Црна За Canon BCI-15 BCI-16 компатибилни, мастило кертриџ целосна мастило
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме според моделот на оригиналниот мастило кертриџ за купување (претходно користениот патрон модел) , не директно според печатач модел,бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Ако имате какви било сомнежи, ве молиме контактирајте со нас за совет во времето.Ви благодариме!

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
За Canon BCI-15 BCI-16 За Canon BCI-15/16 За Canon BCI15 BCI16
Обоени:
Yes
боја:
Црна
Кертриџ за Статус:
целосна мастило
компатибилен со мастило кертриџ За Canon BCI15:
За Canon BCI-15 BCI-16 За Canon BCI-15/16 За Canon BCI15 BCI16
компатибилен За канон принтер model1:
За Canon i70/i80 SELPHY DS700/DS810 PIXMA iP90 mini220 Печатач
компатибилен За канон принтер model2:
За Canon i70/i80 SELPHY DS700/DS810 PIXMA iP90 mini220 Принтери
Компатибилен со мастило кертриџ За Canon BCI16:
За Canon BCI-15 BCI-16 За Canon BCI-15/16 За Canon BCI15 BCI16
Компатибилен со мастило кертриџ модел За Canon:
За Canon BCI 15 BCI 16
компатибилен со мастило кертриџ модел:
За canon BCI15 16 За Canon BCI 15 16
R

Тие исто така купуваат со овој производ