.

.

Bealegantom Домот Бургундија бал Чипка Quinceanera Фустани 2018 Чипка Слатка 16 Фустан Debutante Vestidos Де 15 Anos QA1248

Bealegantom Домот Бургундија бал Чипка Quinceanera Фустани 2018 Чипка Слатка 16 Фустан Debutante Vestidos Де 15 Anos QA1248

DEN 7680.00
DEN 9599.52
-20 %
Количина на стоки

Не се вклопуваат foryou(со погрешна големина),квалитетот проблем Нема Враќање : Нарачана Pettie или Плус Големина и Направени за да ги Спецификација.Големината или да Одговара на Прашања, Како и на сите наши фустани се рака-пораби и обичај скроени, целта gown може да се разликува од околу +/- 1 инчи во одреден measuerments. Обично тоа нема да произведе царински давачки и некои други екстра трошоци за вас, бидејќи ние ќе напишам ниска вредност за пакет. Колковите _____ инчен или ___ cm (Есенцијални) 4.Јас ќе го испратам се облекуваат за да ви треба. Нема Враќање : Носи, Миризливи, Измени или withoutthe оригинален Бренд & Етикети. Ве молиме да го најдете вашиот соодветна големина во нашата Големина на Табелата, или испратете ни го следново 1.Добредојдовте на Нашата Продавница Bealegantom Официјалната Продавница
Известување
1. Боја на Неусогласеност, Понекогаш постои ќ биде боја разлики, бидејќи на различни PC монитор, осветлување, позадина, и некои други причини, ако сте многу многу строги во боја, ве молиме cotnact ни прво, ние ќе се обидеме да ги исполни вашите барања. Шупливи до подот (Рамо до Нозете без да се во чевли) ___ инчен или ___ cm (Есенцијални) 5.Ви благодарам многу! 5. Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да биде лесно.големина 6-16.Остави порака во следната состојба : ако сакате сопствени направени големина и боја; да ни каже точниот датум треба да се облекуваат; имаат други барања во фустан детали 2. Висина : _____инчен или ___ cm (Изборен) Ако фустан имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте 9. За Превозот Кога ќе го поставите цел, ние ќе ви понудат сите превозот методи за вас да одберете, обично ние одберете безбеден,брз и евтин метод за вас и да ти кажам проценува време на испорака.Ако сте од Бразил и сакате да изберете локација за подигнување на превозот начин,Pelase ми даде вашата CPF.Денот треба фустан _____
1. Но, понекогаш тоа не може да се избегне, theymay се соберат давачките во времето на испорака, тоа е вашата должност за увоз на производи за вашата земја, ние ќе не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Производи мора да биде unworn и во оригиналниот condtion дури и откако ќе се обиде на за одговара и големина. Ние ќе се обиде да одговори што е можно поскоро.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, Custom Size
Повод:
Quinceanera
Тип На Објект:
Quinceanera Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
Quinceanera Фустани QA1248
Декорација:
Beading,Sequined,Кристално
Силуета:
Бал
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Најлон,Rayon
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Bealegantom
Деколте:
Strapless
Фустани Должина:
Кат Должина
Стил:
quinceanera наметки
Големина тип:
vestidos де 15 anos
Број На Модел На:
vestido debutante
vestidos де феста:
Висок Квалитет Vestido 15 Anos
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Година:
Quinceanera фустани 2018
боја:
Бело/Црно/Сино/Зелено/Брегот На Слоновата/Брегот На Слоновата/Розова/Виолетова
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Големина:
Standard Size,plus size & customize
vestido де debutante:
слатка 16 фустани
R

Тие исто така купуваат со овој производ