.

.

DEBROGLIE 2 ПАРЧИЊА Метал Фиксна Backplane Заградата за А-М-D Графика Видео Картичка HD5770 6770 5850 6850

DEBROGLIE 2 ПАРЧИЊА Метал Фиксна Backplane Заградата за А-М-D Графика Видео Картичка HD5770 6770 5850 6850

DEN 408.00
Количина на стоки


Ние секогаш
бидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.
Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.
Huazhendun
Опис :
Име на производ:Фиксна Backplane Заградата
Слики :

Должина на кабел:
43mm, 53mm
Бренд Име:
DEBROGLIE
Тип:
Конектори
R

Тие исто така купуваат со овој производ