.

.

2018 најновите 5pcs Топла Чевли Блиц Светлина База на Планината Стојат Држачот за Canon Nikon Сигма Предизвика Предавателот Камери Додаток

2018 најновите 5pcs Топла Чевли Блиц Светлина База на Планината Стојат Држачот за Canon Nikon Сигма Предизвика Предавателот Камери

DEN 264.00
DEN 278.40
-5 %
Количина на стоки

Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
2018 најновите 5pcs Топла Чевли Блиц Светлина База на Планината Стојат Држачот за Canon Nikon Сигма Предизвика Предавателот Камери Додаток
Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Црна Количина : 5 PCS Модел : КАКО-21 Димензии : Приближно 95 x 63 x 12mm (3.7" x 2.5" x 0.5") Работи совршено со чевли планината флеш и сите други фотографија опрема со ISO 518 топла чевли Компатибилен со : за Canon : 430 EX II / 430 EX / 580 EX II / 580 EX / 550 EX / 540 EZ / 420 EX / 430 EZ / 520 EZ / 420 EZ / 380 EX за Nikon : SB600 / SB800 / SB900 / SB400 / SB28 / SB27 / SB26 / SB80 DX / SB25 / SB24 за Pentax : 540 FGZ / 360 FGZ / 200 FG / 500 FTZ / 280 T за Олимп : FL-50 / FL-40 / FL-36 / FL-50 R / FL-36 R / FL-20 за Сигма : EF 530 генералниот ДИРЕКТОРАТ за ST / EF 530 генералниот ДИРЕКТОРАТ за Супер / EF 500 генералниот ДИРЕКТОРАТ за ST / EF 500 генералниот ДИРЕКТОРАТ за Супер Погоден За : Сите Топло-Број на ФЛЕШ,Предизвика Предавател или Роб Забелешка : Овој адаптер не одговара за Sony и блиц Minolta Пакет се Вклучени :
2 парчиња или 5pcs x Блиц Светлина Топла Чевли База Застане на Држачот за Монтирање

боја:
2 парчиња, 5pcs
Пакет:
Yes
Бренд Име:
YouPro
Број На Модел На:
КАКО-21
Тип:
флеш стојат носителот
R

Тие исто така купуваат со овој производ