.

.

LED НОЌ СВЕТЛИНАТА ГЛАВАТА СВЕТЛИНА СО БАТЕРИЈА 18650 10W СВЕТЛА КРИ LED ЧИП ВОДООТПОРЕН ОТВОРЕН И ЗАТВОРЕН РАБОТИ КАКО FLASHLIHGT

LED НОЌ СВЕТЛИНАТА ГЛАВАТА СВЕТЛИНА СО БАТЕРИЈА 18650 10W СВЕТЛА КРИ LED ЧИП ВОДООТПОРЕН ОТВОРЕН И ЗАТВОРЕН РАБОТИ КАКО FLASHLIHGT

DEN 931.20
Количина на стоки


Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Бренд Име:
JIAKMJ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Светлина:
LED
Цел:
ЛОВ НОЌ ОДЕЊЕ ИСТРАЖУВАЊЕ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Wattage:
10W
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Зрак Агол:
45°
Број На Модел На:
QY-HD03-10W
R

Тие исто така купуваат со овој производ