.

.

Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Крст-префрлете се Работи Тигар Дијамант Сликарство Плоштадот/Круг Rhinestones Сликарство Везови SY

Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Крст-префрлете се Работи Тигар Дијамант Сликарство Плоштадот/Круг Rhinestones Сликарство

DEN 191.00
DEN 294.24
-35 %
Количина на стоки

Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти. Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.
Некои Други Услуга
1.Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад/Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе . Ве молиме да обрнете внимание на времето разликата меѓу нас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Е rhinestones круг или квадрат? Целосна Плоштадот/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство Сите може да се прилагоди
Е дијамант сликарство целосна или делумна? Е Полн Плоштад/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство
Е rhinestones доволно? На rhinestones е доволно.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30
За Превозот Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL. Ние работиме во Кина. Можете да контактирате со нас на прво место. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен.
Времето Табела на нашата Работа на време. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. И ние обезбеди Дијамант Додаток Услуга. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно НЕ :
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа.

Големина:
Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x25cm, Square Drill 20x30cm, Round Drill 20x30cm, Square Drill 40x30cm, Round Drill 40x30cm, Square Drill 45x30cm, Round Drill 45x30cm, Square Drill 50x40cm, Round Drill 50x40cm, Square Drill 60x40cm, Round Drill 60x40cm, Square Drill 65x40cm, Round Drill 65x40cm, Square Drill 60x50cm, Round Drill 60x50cm, Square Drill 70x50cm, Round Drill 70x50cm, Square Drill 75x50cm, Round Drill 75x50cm, Square Drill 70x55cm, Round Drill 70x55cm, Square Drill 80x60cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 90x60cm, Round Drill 90x60cm, Square Drill 90x70cm, Round Drill 90x70cm, Square Drill 120x80, Round Drill 120x80, Square Drill 120x90, Round Drill 120x90
Бренд Име:
KAMY YI
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
R

Тие исто така купуваат со овој производ