.

.

L6388ED 20pcs AliExpress

L6388ED 20pcs AliExpress

DEN 192.00
Количина на стоки


Бренд Име:
YUXINYUAN
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
sopdipqfpbgaplccsot
Заштита На Функција:
ic
Напон:
v
Modellnummer:
L6388ED
ist individuell:
Ja
Markenname:
YUXINYUAN
Bedingung:
neu
Уметност:
Други
Verpackungsgewicht:
0.05 кг (0.11 lb.)
R

Тие исто така купуваат со овој производ