.

.

1 инчен да 3/4 инчи 3/4 цевка надворешниот тема Бакар конектор заеднички адаптерот за полнење на Претходно филтер за вода прочистувач clarifier почиста

1 инчен да 3/4 инчи 3/4 цевка надворешниот тема Бакар конектор заеднички адаптерот за полнење на Претходно филтер за вода прочистувач

DEN 352.80
Количина на стоки


1 инчен да 3/4 инчи 3/4" цевка надворешниот тема конектор заеднички адаптерот за полнење на Претходно филтер за вода прочистувач clarifier почиста
Карактеристики :
Поврзете 1 инчен месинг главата на филтерот за да 3/4 инчи водовод.
Пакетот вклучува 1 парови на конекторите
Слики :
За Плаќање :
1,најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред цел.
2,Полн плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по placingyour цел, во спротивно нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.
3,Осигурете се дека имате заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број при пополнување во вас купувачот информации.
За Превозот :
1,Ние ќе ви ја испратиме стоката што е можно поскоро по целосната исплата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
2,Купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(Ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога се прават со цел, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи како на вашето барање, но ние нема да бидеме одговорни за било кој данок и/или должност се наплаќа).
3,Кога вашиот парцела пристигнување, ве молиме проверете дали пратката се во добра состојба пред да се пријавете го тоа. Ако пратката е прекината или украдени, ве молиме да го одбие и контактирајте со нас. Orthewise, сите тежината и одговорноста ќе биде на товар на вашиот сопствен!!
За Гаранција :
1,Сите производи се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на купување.
2,превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и превозот.
3,Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4,За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Ве молиме оставете ни пет ѕвезди повратни информации
Ако не сте задоволни со оваа набавка, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, Ние ќе остане со вас да го реши проблемот, благодарност и почит!

Тип:
Вода Филтер Делови
Број На Модел На:
1/2 инчи конектор
Бренд Име:
Huntsky
Материјал:
Бакар
R

Тие исто така купуваат со овој производ