.

.

НОВАТА Симпатична Божиќ Дрво Божиќ Декорација Дедо Мраз Птица Украси Нова Година Партија Декорација Дете е Подарок Бесплатен Превозот

НОВАТА Симпатична Божиќ Дрво Божиќ Декорација Дедо Мраз Птица Украси Нова Година Партија Декорација Дете е Подарок Бесплатен

DEN 479.00
DEN 532.32
-10 %
Количина на стоки


НОВАТА Симпатична Божиќ Дрво Божиќ Декорација Дедо Мраз Птица Украси Нова Година Партија Декорација Дете е Подарок Бесплатен Превозот
Име На Производ : Елка Украс
Големина : како се покаже слика подолу
Тежина : 50g/еез
Пакет : 1 компјутер.
Материјал : Железо
Употреба : елка украси, Дома Декорација, Luxery Ресторан и Хотел Декорација итн.
Да се облекуваат вашиот елка со оваа симпатична објект на Божиќ Ден.
Одлична декорација за да се зголеми до вашиот одмор дух.
Претставува среќен празнична атмосфера.
Среќа зад аголот.


Бренд Име:
GANGHENG
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
gh
Име на производ:
Елка Украси pendant
Тежина:
50g/pcs
Употреба:
Божиќ дрво декорација
Материјал:
Железо
Пакет:
1 Парче
Примена:
Божиќ дрво декорација
R

Тие исто така купуваат со овој производ