.

.

Полнети Животни Играчка Прекрасни Големи Очи Црвено Foxes Кукла детски Играчки Девојки Роденден Подароци

Полнети Животни Играчка Прекрасни Големи Очи Црвено Foxes Кукла детски Играчки Девојки Роденден Подароци

DEN 442.00
DEN 475.20
-7 %
Количина на стоки

Полнети Животни Играчка Прекрасни Големи Очи Црвено Foxes Кукла детски Играчки Девојки Роденден Подароци
Потекло на стоката : Кина
Производ Материјал : ПП памук + КК кадифен
Ознака : никој стандард за перење : Да
големина
М : 13cm
L : 18cm
Мерки на претпазливост
A. транспорт
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. Бесплатен превозот од Кина Пост воздух парцела, обично трае 15-45 дена пристигнување.
3. Бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот стареење ќе биде зависна од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Производот Б.
1. Нашиот производ димензии прирачник за мерење, различни мерни методи, може да има некои грешки.
2. Производ транспорт, можеби заостанати деформација. Тоа не е важно! Ве молиме цврсто се тресат по отворањето на пакетот. Или со фен за коса дува удар, со цел да се задржи производот меки и меки.
3. Трговијата Една опашка на залихите, намалување на стандардот · Нема запис · несовршена, се сметаат за нормални! Ве молиме размислете два пати пред да го купите!
В. добијат пакети
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодариме!
Вашето задоволство, нашите извршување!

Висина:
M, L
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Број На Модел На:
S-17-12
Форма:
Гениј
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Foxes
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Бренд Име:
yanghuatoys
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Предупредување:
Не се погодни за под 3 години
Карактеристики:
Мека, Образовни
R

Тие исто така купуваат со овој производ