.

.

О ШИ АВТОМОБИЛ Универзален Автомобил Воланот Покрие Меки Големина 38cm / 15 Зима автомобилот Кадифен handlebar плетенка Воланот топло

О ШИ АВТОМОБИЛ Универзален Автомобил Воланот Покрие Меки Големина 38cm / 15 Зима автомобилот Кадифен handlebar плетенка Воланот

DEN 430.00
DEN 614.40
-30 %
Количина на стоки

Универзален : Погодна за средни волан тркала со дијаметар од 38cm / 15inch волан тркала, ве Молиме Имајте на ум дека воланот опфаќа одговара на повеќето модели на автомобили. Зголемена Безбедност и Топло : кадифен материјал, супер меки & топло, не се лизга & трајни. тоа дава голема контрола на воланот, ви донесе голем допрат и да се почувствуваат, масажа на вашата дланка и да се ублажат вози замор, штити рацете од студ волан тркала Врвот Wuality : деликатна изработка, супер технологија и рамни шиење бода, воланот ракавици се совршен начин да го трансформира изгледот на вашата возила внатрешни работи, додека за заштита на вашите оригинални воланот во исто време од абење. Здрав и Еко-пријателски внатрешна гума материјал. Топло Совет : ова може да потрае некое сила да се добие на затоа што важно е дека тоа е во тесна одговара.
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на плаќање дека AE поддржува.
2. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ставање на ред или оставете порака до нас.
ИСПОРАКА :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ве молиме оставете ни го вашето достапни телефонски број. Тоа е побарано од страна на поштата од Кина при пополнување на превозот форма!!
2. Нормално, ние ќе СЛОБОДНИ БРОДОТ на пакет преку продавачот превозот методи. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да брод од страна на други превозот модели, како DHL, UPS-от, Fed Ex, EMS, итн. кога ставање на ред.
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
Сите предмети ќе бидат доставени во рок од 3-5 дена.
Од Воздухопловната : 15-20 дена да АЗИЈА, Европа, Северна Америка
Од DHL, UPS-от, Fed Ex : 3-5 дена да повеќето земји
НАПОМЕНА :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
СЕ ВРАЌА & ГАРАНЦИЈА :
1. Ние ќе ги провери објектот внимателно пред превозот.
2. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме контактирајте со нас. Ние или ќе ви испрати нова или враќање на пари, штом ќе примите врати објектот.
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате пријатно купување искуство во нашата продавница, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нашите производи и услуги со 5-ѕвездички.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем и ни дава шанса да се реши пред да замине негативен фидбек. Вашето разбирање е високо ценет.

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Висина:
0.2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
О ШИ АВТОМОБИЛ
Објектот Ширина:
8cm
Име На Модел:
DXBT205
Специјални Функции:
Може да се загрее на вашите раце, и во зима
Објектот Должина:
103.9cm
Објектот Тежина:
0.39kg
Материјал Тип:
Кадифен
Име:
зимски воланот маска
Стил:
Класични
Шаблон Тип:
Иновативни
Внатрешна контрола:
Гума
Инсталација Метод:
Упатство за инсталација
Применлив модел:
Повеќето автомобил(Погоден за 95% од автомобил)
Важат За Сезоната:
Зима
Функција:
Совршен натпревар
Ефект:
Заштита на воланот
Перење модел:
Рака Мие
R

Тие исто така купуваат со овој производ