.

.

Елегантен Сребро Кварц Џеб Види Синџир Steampunk Pendant Лекар, Кој Подарок Сет

Елегантен Сребро Кварц Џеб Види Синџир Steampunk Pendant Лекар, Кој Подарок Сет

DEN 861.60
Количина на стоки


Производ Featurres :
Античкиот Модел Дизајн
Целосна Ловец Дизајн
Движење : Кварц
Дијаметар : За 4.8 cm
Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 80 см
Пакет Содржина :
1*Види
1*Ѓердан
1*Џеб Синџир
1*Ѓердан Синџир
1*Подарок Кутија

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Бренд Име:
YISUYA
Број На Модел На:
YISUYA223
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Dial Дијаметар:
4.8 cm
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Рамки Материјал Тип:
Легура
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Унисекс
Состојба:
Нов со ознаки
Тема:
Доктор Кој
случај боја:
Сребро.
бирате боја :
Бела
Пакување:
Црна кутија
Екранот:
Аналогни
Карактеристики:
12-Часовен Dial
R

Тие исто така купуваат со овој производ