.

.

Девојки детски Пижами Свила Памук Долг Ракав За детски Пижами

Девојки детски Пижами Свила Памук Долг Ракав За детски Пижами

DEN 406.00
DEN 541.44
-25 %
Количина на стоки


100% висок квалитет
материјал : Ткаенини : Свила. Главната ткаенина компоненти : памук
Главната состојка содржина : 94 (%)
боја : како на сликата покажува
пакет : 1 поставува
Големина должина биста Ракав половината панталони должина хип возраст
100 16.54/42 CM 26.77/68 CM 11.81/30 CM 16.14 И ДЕЛОВИ/41 CM 18.90/48 CM 25.98/66 CM 3-4 T
110 17.32/44 CM 28.35/72 CM 12.99/33 CM 17.32/44 CM 20.87/53 CM 27.56/70 CM 4-5 T
120 18.11/46 CM 29.13/74 CM 14.17/36 CM 18.50/47 CM 22.83/58 CM 29.13/74 CM 5-6 T
130 19.29/49 CM 33.07/80СМ 14.96/38 CM 20.08/51 CM 24.80/63 CM 30.71/78 CM 6-7 T
140 20.47/52 CM 33.07/84 CM 15.75/40 CM 21.26/54 CM 26.77/68 CM 32.28/82 CM 7-8 T
150 21.65/55 CM 34.65/88 CM 16.54/42 CM 22.44/57 CM 28.74/73 CM 33.86/86 CM 8-9 T
160 23.23/59 CM 36.22/92 CM 17.32/44 CM 24.02/61 CM 30.71/78 CM 35.43/90 CM 9-10 T
забелешка
1. Нашите големината не е Стандард RU/US/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големини, како што можеби знаете големината може да варира помеѓу брендови.
2. За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во описот Пред да го купат. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме Ни e-mail на вашиот Точната Тело Measurments (Висина/Биста/Половината/Колковите), така што можеме да ви дадеме некои сугестии за тоа како да се избере вистинската големина. Ви благодариме за разбирањето!
Прирачник за мерење може да постои 1-3cm разлика.

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Пижами
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
xz0163
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила,Памук
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Големина:
3-10T
Бренд Име:
WEIXINBUY
R

Тие исто така купуваат со овој производ