.

.

20pcs 2SA2222 2SC6144 10pcs A2222 + 10pcs C6144 10pairs

20pcs 2SA2222 2SC6144 10pcs A2222 + 10pcs C6144 10pairs

DEN 206.40
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние обезбедуваме ниска цена и со висок квалитет на производите и повеќето задоволително услуги
Ако ви треба за да купите голем број на производи, ве молиме контактирајте со нас, цената може да се даде на најниска цена, ајде да се среќни заедно
Ние продаваме електронски компоненти, вклучувајќи кондензатори, отпорници, transistors, спојување, приклучоци, приклучоци, М3 бакар колумна, транзистори, LED светилка, сензор, модул, топлина shrinkable цевка, реле, dupont школка, dupont игла, регулатор на напон, IC, мост rectifier, засилувач, potentiometer, dupont линија, inductance, магнетни лежишта, тешко е да се најде на друго место.
Нашите нови производи се префрлиле во ред.
Ве молиме да се соберат нашите продавници и ние ќе има некои неправилни промоции.
1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања!
2. ако сте Задоволни,ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации за нас,ви благодариме!

Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
2SA22222SC6144
is_customized:
Yes
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
да-220
R

Тие исто така купуваат со овој производ