.

.

20pcs/многу црна ПОМ splice токи пластична кеса токи за багаж бесплатен превозот HLD/M020-30-40

20pcs/многу црна ПОМ splice токи пластична кеса токи за багаж бесплатен превозот HLD/M020-30-40

DEN 480.00
Количина на стоки


20pcs/многу црна ПОМ splice токи пластична кеса токи за багаж бесплатен превозот HLD/M020-30-40
Внатрешна ширина : 30мм, 38mm
Maxima се повлече податоци : 30мм/25kgs, 40mm/35kgs
Се применуваат на Багаж, студент чанти, итн.

Големина:
M020 30, M020 40, Mixed sizes
Материјал:
Пластични
Техника:
Обложени
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Тока Тип:
Клипот Токи
Број На Модел На:
HLD/M020-40/30
Тип На Производ:
Токи
Декорација:
ПОМ Солидна Црна
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ