.

.

Жените 2018 Лето Флорални Долго Chiffon Кимоно Јакна, Плус Големина На Печатење Туника Секојдневен Шарени Кошула Домот Beachwear Vestidos

Жените 2018 Лето Флорални Долго Chiffon Кимоно Јакна, Плус Големина На Печатење Туника Секојдневен Шарени Кошула Домот Beachwear

DEN 815.00
DEN 1358.40
-40 %
Количина на стоки


Welcom да се Романтични Лидија Apperal Продавница
Се чувствуваат слободни да купуваат тука
Кликнете на за да погледнете повеќе
Ви благодариме за доаѓаат
Информации За Производот
【Materal】 Chiffon
【Големина】 M/L/XL/XXL
【Боја】 2 Бои,Како Слика Се Прикажани
【Повод】 Плажа,Одмор,Дневна
【Пакет】 1 ×Блуза
【 Дебелина 】Медиум
【 Еластична 】Ниска
100% Сосема Нов & Висок Квалитет

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Декорација:
Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
Романтични Лидија
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Број На Модел На:
CSL2912
Облека Должина:
Долго
датум:
20171214
Сезоната:
Пролет
R

Тие исто така купуваат со овој производ