.

.

Мачка Играчка Милениче Маче Го Фати Се Движи Глувчето Кадифен Гребење Ноктот За Нега На Мат

Мачка Играчка Милениче Маче Го Фати Се Движи Глувчето Кадифен Гребење Ноктот За Нега На Мат

DEN 478.00
DEN 702.24
-32 %
Количина на стоки

Опис : Карактеристики : Идеален за било која големина на мачка Не се потребни батерии Држи вашиот писе забавуваат со часови Не се лизга гумени влошки се заштити вашиот подови се Задржи вашата мачка е активен со Фати Глувчето за Движење мачка играчка На гребење мачка играчка работи со мачка инстинкт за лов и осцилирачки и нуди часови забава и за вежбање На carpeted нула подлога држи вашата мачка ноктите чисти, здрави и силни маче гребење подлога на врвот намалува потенцијалот за мебел штета и делува како мачка гребење пост Држи вашата мачка окупирана па тој или таа не е нула, и да ги уништи мебел, теписи или завеси. Тоа е една смешна вежба играчка за вашето домашно милениче мачка ,го Фати глувчето ротирачки изведба играчка со сисал гребење мат за да се обезбеди природна нега за вашата мачка е канџи Додека на глувчето врти круг и круг со само еден удар на шепа за поттикнување на здрава се вежба и да се игра! Карактеристики : Материјал : Пластични+Кадифен Дијаметар : 25cm/7.5" Height : 6.5 см/2.5" Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : може да биде 2-3cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Мачка Играчка

Тип:
Мачки
Играчки Тип:
Глувци & Животинско Играчки
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ