.

.

Оригиналниот заврши LCD за GARMIN Nuvi 2467 2467LM 2467LMT/ Nuvi 2360 2360LT 2360LMT GPS LCD екран со Допир на екранот

Оригиналниот заврши LCD за GARMIN Nuvi 2467 2467LM 2467LMT/ Nuvi 2360 2360LT 2360LMT GPS LCD екран со Допир на екранот

DEN 839.00
DEN 912.00
-8 %
Количина на стоки


Напомена :
1.Оваа стока е само да го замени екран.
2.Тоа е 100% ја оригиналната стока.
3.Ние ќе испрати предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата .
4.Мажите го направија дефекти не се загарантирани.
5.Ве молиме не се отвори спор, без било зборува со нас .
6.Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку ставката што може да работи добро .

Приклучок Тип:
interject
врска:
Приклучок Во
Бренд Име:
Garmin
Употреба:
Набљудувачите
siez:
4.3-инчен
Број На Модел:
Nuvi 2467 2467LM 2467LMT
Употреба:
LCD
R

Тие исто така купуваат со овој производ