.

.

Природни Црвени Гранат Студ Обетки Женски парична Казна Цвет Мајка Подароци Накит 925 Фунта Сребро Обетки За Жените SE56

Природни Црвени Гранат Студ Обетки Женски парична Казна Цвет Мајка Подароци Накит 925 Фунта Сребро Обетки За Жените SE56

DEN 1118.00
DEN 1597.92
-30 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
Стандард
Certificate Type:
GDTC
Број На Модел На:
56
Повод:
Свадба
Страна Камен:
Кристално
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Бренд Име:
magicodes
Главниот Камен:
гранат
is_customized:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ