.

.

7x5FT Cutomized Табла Новороденче Фото Студио Backdrops Позадина Винил 220x150cm

7x5FT Cutomized Табла Новороденче Фото Студио Backdrops Позадина Винил 220x150cm

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Количина на стоки


Винил
Винил backdrops со живописни печатени слики. Тие работат одлично за деца, тинејџери, возрасни и двојки слично. Винил е предаден, валани, и обесени лесно од стои со стеги. Лесно можете да ги исклучите позадина со лесно влажна крпа, но не препорачуваме примена премногу притисок.
Полиестер/Оксфорд
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина. Platinum е сила и издржливост ќе ви даде трајни резултати за години на употреба. Чистењето е лесно! Само стави theseounds во миење и фен за деликатна циклус на плакнење на какви било дополнителни нечистотијата може да се добие за нив.
Како да ги отстраните брчките ?
Ние пати позадина да објавите packsge.така позадина ќе примите може да има некои брчки.
Можете да железо од назад со не висока температура.Само ист начин како и железо крпа.
потоа валани 3-4days. Исто така, може да се земе слики со photoflash,тогаш брчки повеќе невидлива .

Големина (мм):
125x150, 150x220, 150x90, 300x150, 300x200
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Стил:
Деца
Бренд Име:
sensfun
Број На Модел На:
Sfu200
Тип:
Компјутер Печатени
Тема:
Newbron Фото свадба позадина,роденден позадина,Дипломирањето Позадина
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Стил:
Свадба,новороденче,деца,бременост фотографија Позадина
Винил:
може да се пеглааттенки повторна употреба
кориснички:
име,датум,секој збор сите може да се менува
R

Тие исто така купуваат со овој производ