.

.

Goplus Модерна Бела Суета Дрво Облекување Столче Поместена Стол Шминка Отоманската Столици Пијано Со Седиште Перница Нови HB84672

Goplus Модерна Бела Суета Дрво Облекување Столче Поместена Стол Шминка Отоманската Столици Пијано Со Седиште Перница Нови HB84672

DEN 1440.00
DEN 2214.72
-35 %
Количина на стоки


Опис
Нашата премиум квалитет столче ќе биде сакан од народот за своите криви дизајн и романтични цвеќе перница. Се изработени од МЕДИЈАПАН и Борови дрва, оваа облекување столче е издржлив и здрав. Густата перница овозможува удобно седиште за вас кога облекување. Малку криви нозе и атрактивни покрие со гламур се зголеми моделот за формирање на еден софистициран изглед. Може да се стави сите ваши облека за наредниот работен ден на столица или само да седат удобно пред суета биро да се направи вашата шминка или стил на вашата коса, или со користење на тоа како пијано столче на перформанси фаза. Со својот едноставен и елегантен дизајн, тоа може да биде лесно да се совпаѓаат со било соби без оглед на современа, модерна, млади или дури и елегантен. Не двоумете се да се купи.
Функција
Висок квалитет и сосема нов.
Облекување, пијано столица.
Цврсто дрво и МДФ изградба, трајни и здрав.
Дебела подлога перница.
роуз модел на површината на перница маска, убави и привлечни.
Со Монтажни седиште перница
Едноставен и елегантен дизајн.
Соберат потребни.
Спецификации
Главната боја : бела
Материјал : борови дрва и МДФ panel
Димензија : 15.7"x11.8"x17.7"(DXŠXV)
Тежина : 6.3 lbs
Тежина капацитет : 250lbs
Пакет содржи : 1 x облекување столче

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Дома Столче & Отоманската
Општа Употреба:
Дома Мебел
Место на Потекло:
Кина
Големина:
15.7x11.8x17.7(LXWXH)
Стил:
Модерен Минималистички
Бренд Име:
Giantex
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Шема:
Цврста
Дрво Тип:
борови дрва и МДФ panel
Укината:
No
Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
HB84672
Пакетот Вклучува:
1 x облекување столче
R

Тие исто така купуваат со овој производ